Музи Дніпра

Документальний фільм “Музи Дніпра” присвячено розвитку культурного життя Дніпропетровська.

Жанр – Історико-культурний нарис

Тривалість – 39 хвилин

Виробництво – 2015 рік

Музи Дніпра

Музи ДніпраФільм розповідає глядачеві про культурне життя та традиції Катеринослава та сучасного Дніпропетровська. Про видатних літераторів, акторів, художників, вчених, архітекторів, які мешкали, працювали та гостювали у місті. Всі вони зробили свій особистий внесок в життя та залишили яскраві спогади про себе в історії міста на Дніпрі.

Фільм дає відповіді на багато цікавих питань. Які культурні події відбувалися у місті протягом ХІХ століття? Яким був перший театр Катеринослава? Які п’єси ставили на театральних сценах і хто був найулюбленішим з акторів? Чим займалися мешканці Катеринослава у вільний час, де відпочивали, чим цікавилися, де отримували останні новини та плітки? Також у фільмі мова йде про бурхливий та нестримний початок у Катеринославі ХХ століття. У місті, яке вже придбало нове ім’я – Дніпропетровськ, відкриваються нові театри, клуби, концертні зали, телевізійна студія. І ось, вже ХХІ століття. У сучасному Дніпропетровську культурне життя дуже насичене. І кожного дня місто-мегаполіс ХХІ століття пропонує своїм мешканцям та гостям різноманітні культурні події.

Над фільмом працювали:

Наталія Огородня – автор, ведуча, режисер

Дмитро Пилипенко – оператор, монтажер

Михайло Самарін – асистент режисера

Олексій Блажко – звукорежисер

Ольга Волошина – диктор, директор фільму

Адміністративна група: Олена Ястребова, Валерій Сосна, Володимир Бучинський, Олег Попенко, Василь Малиш, Ольга Тихоненко, Алла Готвянська, Маріна Комська, Катерина Волошина, Олександр Толстой

 

Поділитися
Просмотров: 39

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *