Прем’єра вистави “Скажена голубка”

16-17 грудня о 18:00 відбудеться прем’єра вистави “Скажена голубка”. Запрошуємо!

Поділитися
Просмотров: 83

Comments

 1. Лідія

  Геніальна п’єса, чудова вистава! Браво! Бракує преси, відгуків.

  Пропоную цікаву статтю про стосунки Фріди і Рівери. Матеріал додав би драматизму і конкретики, не всі глядачі обізнані з біографією Фріди Кало.

  Дієго і Фріда Кало: шлюб слона і голубки

  До 1929 року 43-річний Дієго зустрів головну жінку свого життя – 22-річну мексиканську художницю Фріду Кало. Ні з однією зі своїх улюблених жінок Рівера не був так близький духовно як з нею.

  Його голубка не була схожа “ні на одну з жінок, яких він знав досі. Ні на Ангеліну з її блідим, озорені внутрішнім світлом обличчям слов’янки, ні на імпульсивну Маревну, ні на чуттєву, неприборкану Лупі Марін. Це дівчина з космічної раси Васконселоса, і чимось вона схожа на самого Дієго: у ній химерно поєднуються безтурботна веселість індіанців і печаль метисів, і до всього домішуються іудейські занепокоєння і чуттєвість, які вона успадкувала від батька”. Всі ці достоїнства юної Фріди і притягували до неї Дієго як магнітом.

  У 1939 році сталося розлучення, з-за інтимному зв’язку Дієго з сестрою Фріди – Христиною. Після зради чоловіка вона вирішила, що теж має право на любовні захоплення. І одним з таких захоплень був Лев Троцький, який оселився в Мексиці з дружиною в 1937 році.

  Але вже в 1940 році Дієго з Фрідою знову поєдналися шлюбом. Сам Дієго благав дружину повернутися додому, погоджуючись на будь-які умови. І вона висунула вимогу укласти шлюбний контракт, де було передбачено повна відмова від інтимних стосунків між подружжям.

  У цієї пари не було дітей, дві вагітності Фріди закінчилися викиднями. Спільно з Дієго вони прожили двадцять п’ять років.

  https://ukr.media/culture/321009/

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *