Фільми Телетеатру онлайн

Здрастуй, мамо!

Здрастуй, мамо! Так часто діти вітаються з найдорожчою в світі людиною… Та чи дійсно це побажання йде від чистого, люблячого серця? Діти, які, не дивлячись ні на що, бажають отримати від батьків лише матеріальні вигоди, не мають ані серця, ані душі, ані просто людської вдячності… Життя завжди розставляє все по своїх місцях… Пізніше. Заслужена артистка України Алла Пуліна все життя віддала театру… Це одна з останніх її ролей. Телетеатр, 2006 рік.

https://www.facebook.com/teleteatrdnipro/videos/533290744255965/

Невтомний світоч

“Невтомний світоч” – документально-художній фільм, який створено до 150-річчя з дня народження вченого з багатогранними інтересами, засновника Дніпропетровського історичного музею, людини-легенди Д.І. Яворницького. Рекомендовано до перегляду з 14 років. Ігровий фрагмент фільму відзнято за п’єсою В. Савченка “Народжений під знаком скорпіона”. Місце та час події, що показані в фільмі, не обов’язково співпадають з хронологією життєвих колізій Д.І. Яворницького доби Жовтневої революції. Телетеатр, 2005 рік.

Буду жити

Фільм “Буду жити”. Бажання жити – невід’ємне бажання кожної людини. Але коли людина відчуває за своєю спиною дихання вічності, всі думки акцентуються на найважливішому… Можливо тому творчість Лесі Українки й досі залишається найбільш загадковою. І тому у кожного режисера є можливість трактування її на свій розсуд. І ця трактовка також може бути лише однією з граней творчості великої української поетеси… Режисер постановник моновистави та версії фільму Сергій Хвостюк та героїня фільму Наталя Гаврикова – випускники нашого (Дніпровського) театрального коледжу. Телетеатр, 2005 рік.

Алла Пуліна

Алла Пуліна. Документальний фільм. Її юність припала на час, коли фашистські війська зайшли в наше місто. Вона освоювала акторську професію в театральному училищі Дніпропетровська після його визволення. Все її творче життя пройшло на сцені ураїнського музично-драматичного театру ім. Шевченка. Телетеатр, 2006 рік.

https://www.facebook.com/teleteatrdnipro/videos/227853301742426/

Натхнення. Людмила Вершиніна

Скільки часу актор, або актриса може працювати на сцені, аби своєю творчістю надихати глядача на позитивне ставлення до життя? У кожного цифра буде різною…Народна артистка України Людмила Вершиніна все життя присвятила театральній сцені. Сьогодні їй 92 роки. Цей фільм було створено 13 років тому. Сьогодні ця людина – легенда, бо ще восени 2019 року вона працювала на сцені. Цей фільм про Почесного громадянина нашого міста під номером 1. Телетеатр, 2007 рік.

Велетень степів

Фільм про нашого видатного земляка, відомого письменника, громадського діяча Олеся Гончара. Його ім’ям називають вудиці міст України, його ім’я носить Дніпровський університет, його роман “Собор”, написаний в 60-ті роки, сьогодні, як ніколи, актуальний…
Коли народилася думка, що телетеатр має можливість зробити фільм про Олеся Терентійовича, все почало складатися само собою. Дружина Валентина Данилівна подарувала нам перший примірник книги, у якій зібрані були щоденики Олеся Терентійовича, заслужений діяч мистецтв України Володимир Мазур, на замовлення Ольги Волошиної, написав сценарій у якому весь текст був із цієї книги… А творчий колектив телетеатру, разом з акторами (деяких вже немає серед живих), втілили задумане в життя. Ця робота отримала “Гран -Прі” на міжнародному кінофестивалі в Куяльнику у 2008 році та з успіхом пройшла в ефірах місцевих та Київських телеканалів. Телетеатр, 2008.

Валер’ян Підмогильний

“Валер’ян Підмогильний” – Документальний фільм про українського прозаїка та перекладача Валер’яна Підмогильного. Твори Підмогильного спонукають до роздумів про життя в цьому химерному і жорстокому світі людей вже в 21 столітті. Виробництво 2011 рік.

Музи Дніпра

Фільм розповідає глядачеві про культурне життя та традиції Катеринослава та сучасного Дніпропетровська (м. Дніпро). Про видатних літераторів, акторів, художників, вчених, архітекторів, які мешкали, працювали та гостювали у місті. Всі вони зробили свій особистий внесок в життя та залишили яскраві спогади про себе в історії міста на Дніпрі. Телетеатр, 2015 рік.

Віддана

Документальний фільм біографія. Фільм про дружину Івана Франко Ольгу Хоружинську. Телетеатр, 2017 рік.

Просмотров: 836