Козацький батько Дмитро Яворницький

🔹Документальна стрічка «Козацький батько Дмитро Яворницький» розповідає про життя та діяльність відомого історика, археолога, етнографа, дослідника історії українського козацтва Дмитра Яворницького.

🔹 Фільм «Козацький батько Дмитро Яворницький» – це спроба відійти від штампів і стереотипів про персону Дмитра Яворницького. Розкрити характер і багатий внутрішній світ головного героя, розповідаючи маловідомі цікаві історії з його життя.

🔹Протягом свого довгого життя Дмитро Яворницький мав чимало недругів, заздрісників та переслідувачів з уряду. Деякі з них досить вдало використовували його популярність і славу в своїх корисних цілях.Не зважаючи на ніякі перешкоди він набув широкої відомості на своїй батьківщині – в Україні, де за палку любов до історії Запорізької Січі сучасники прозвали його «козацьким батьком».

📽️Прем’єрний показ документального фільму «Козацький батько Дмитро Яворницький» відбувся: 18 вересня 2020 р. – Телетеатр (глядацька зала)7 жовтня 2020 р. – Дніпропетровський національний історичний музей ім. Дмитра Яворницького.

🏆Документальний фільм «Козацький батько Дмитро Яворницький» став лауреатом творчого конкурсу ДОО НСЖУ в номінації «Люби і знай свій рідний край» ім. Павла Богуша (2021 р.)

🎬Творча група:

Сценарій – Микола Чабан, Наталія Огородня

Режисер – Наталія Огородня

Камера, монтаж – Дмитро Пилипенко

Композитор – Дмитро Пилипенко

Директор-художній керівник – Ольга Волошина

Тривалість: 36 хв.

Виробництво: Телетеатр, 2020 рік

Поділитися
Просмотров: 4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.